Перейти до основного вмісту

Сайти на конструкторах

Не завжди необхідно розробляти індивідуальний дизайн для сайту. Для багатьох чудовим рішенням стане сайт, створений на конструкторах. Такі сайти мають необхідний базовий функціонал і одразу готові до запуску в роботу. Плюс, вони економлять ваш час і гроші. Але як упевнитися, чи влаштує вас такий варіант?
портфоліо
Мені є що показати...
Лендинг для агентства Томи Власової
Лендинги, сайти на конструкторах, адаптивний дизайн
StarAcademy
Лендинг на конструкторі
Центр естетичної медицини
Редизайн сайту
Команда
Над проєктами працюють...
Вікторія Сергієнко
дизайнер
Дмитро Труцько
SEO-спеціаліст
Олександр Сергієнко
тестувальник, контент-менеджер
Олена Троценюк
копірайтер

В яких випадках доцільно створити сайт конструктор

Сайт на конструкторах — один із варіантів створення персональних блогів, портфоліо, промо і стандартних корпоративних сайтів малого бізнесу. Особливо, якщо у вас обмежені ресурси: час або бюджет. 

Хочете дізнатися більше про переваги таких сайтів? Із задоволенням поділюся своїм досвідом.

Переваги розробки сайту через конструктор:

 • Це набагато швидше і простіше, ніж створювати с нуля сайт з індивідуальним дизайном.
 • Весь основний функціонал уже закладено в шаблон. Це означає, що ви зможете приймати замовлення з сайту, як тільки буде готова його перша версія.
 • Створення такого сайту не потребує великого бюджету. Ціна розробки дизайну більш ніж демократична.
 • Оперативна служба підтримки допоможе вам навчитися користуватися конструктором і за необхідності усунути недоліки.

Плюс необхідно враховувати ще один нюанс: для розробки сайтів на конструкторах не потрібні макети. А це не лише спрощує процес створення сайту, а й дозволяє дуже швидко вносити зміни в разі необхідності. Адже не потрібно додатково залучати програміста чи чекати затвердження дизайну.

А які ж тоді недоліки сайтів конструкторів?

Незважаючи на всі очевидні плюси, існують і недоліки використання готових шаблонів. Нижче перерахую основні:

 1. Вони погано підходять для інтернет-магазинів, середнього й великого бізнесу. В першому випадку доведеться витратитися на додатковий функціонал. В іншому — втратити статус і довіру клієнтів, загубитися серед конкурентів зі схожими сайтами. 
 2. Суть конструктора в тому, що его не можна міняти й адаптувати під свої потреби. Тому, якщо ви плануєте постійно щось міняти й розвивати, краще оберіть сайт з індивідуальним дизайном і гнучкими можливостями.
 3. Обмежені можливості просування і розширення. Вам доведеться вдовольнитися тільки тим, що буде запропоновано. Для того, щоб зайняти перші сходинки в пошуку, такі сайти не підходять. На додачу, SEO набагато гірше працює з сайтами на конструкторах через їх надмірну вагу.

Як створити дизайн сайту за допомогою конструктору

Тут все набагато простіше, ніж при розробці індивідуального дизайну.

 • Крок 1: Потрібно обрати з наявності шаблон, який найбільше сподобався. 
 • Крок 2: Заповнити шаблон правильним контентом.

Чи можна створити сайт за допомогою конструктора самостійно?

Ну, теоретично — звісно можна. Але якщо ви самостійно спробуєте розібратися з Тільдою, то зрозумієте: це набагато складніше, ніж видається на перший погляд. Адже не так просто поміняти чи додати додаткові блоки, якщо це у 99% випадків спровокує неправильно підібрані шрифти й необроблені зображення з неправильним розширенням. 

Уявляєте, скільки це часу займе, і як «професійно» буде виглядати по факту? Тому краще довіряти таку роботу професіоналам. Дизайнер із досвідом роботи набагато швидше і точніше справиться з поставленим завданням.

СКАЧАТИ БРИФ

На якому конструкторі створити сайт?

Найбільш розповсюджені види конструкторів:

 • Beaver Builder, чи просто Бобри. Найзручніший конструктор з багатьма розширеними можливостями й перевагами. Тут немає готових стандартних блоків, які можна тільки трохи підправити. На Beaver Builder всі блоки можна створювати самостійно, задавати кількість колонок, наповнювати їх потрібними блоками й елементами, анімувати й адаптувати, виходячи виключно з ваших потреб. Врахуйте — повною мірою користуватися всіма функціями Бобрів може тільки професійний веб-дизайнер. З його допомогою у вас вийде унікальний и дуже зручний у користуванні сайт. А якщо потрібен особливий функціонал, можна додатково задіяти програміста и взагалі ні в чому себе не обмежувати. А от в руках аматора переваги цього конструктора навряд чи розкриються повною мірою. Тому якщо ви вперше пробуєте створити сайт самостійно, можна скористатися одним з наступних сервісів:  
 • Tilda: дозволяє створити гарні й функціональні сайти. Даний сервіс створювався для творчості, але пізніше адаптувався і для комерційних проектів. Tilda підходить для разробки лендингів и корпоративних сайтів. В Тільді є готові шаблони сторінок, з яких можна вибрати підходящий и наповнити необхідною інформацією, підправивши під свої потреби. І є так званий “Нульовий блок”, який повністю можна зібрати з необхідних вам елементів, налаштувавши анімацію, адаптацію та інші функції. Здавалося б, дуже зручно. Але якщо знадобиться додати хоча б найменші зміни, то доведеться правити кожну відсічку адаптації заново. Тому кожна правка вимагатиме величезних затрат часу.
 • Bazium: цей конструктор заточений під розробку сайтів для бізнесу. З його допомогою можна оформити промо- и корпоративні сайти, зручні інтернет-магазини. На відміну від Бобрів, у нього є певні обмеження: створювати сторінки в Базіумі, як і в Тільді, можна тільки з готових блоків, підлаштовуючи їх під себе. Дизайнери люблять цей конструктор за те, що він дозволяє міняти фон в кожному блоці: обирати колір, зображення і навіть відео. На перший погляд, це може видатися дрібницею. ТА насправді ця функція глобально розширяє можливості при збірці й дає простір для фантазії, на відміну від тієї ж Тільды, де такої можливості немає.

Якщо вам потрібна порада по розробці дизайну для сайту  звертайтесь. Я допоможу підібрати найкраще рішення з урахуванням сфери діяльності вашого бізнесу і специфіки цільової аудиторії.

Цвет фона
#000000
Підписка на Сайти на конструкторах