Перейти до основного вмісту

Сайти

Скільки компаній — стільки і сайтів. Візитки, лендинги, корпоративні сайти, інтернет-магазини. І це далеко не все. Як же зацікавити потенційного покупця саме своїм бізнесом? Виділитися серед конкурентів, в першу чергу — завдяки дизайну. Як же отримати ідеальний дизайн сайту за прийнятною ціною?
портфоліо
Мені є що показати...
Дизайн сайту для кардіохірургії Heart Life Hospital
Сайти, Адаптивний дизайн
Сайт для академії біологічної медицини УАБМ
Сайти, адаптивний дизайн
SI-Group
Дизайн лендингу
ADiTIM
Дизайн сайту
Thermevo
Дизайн сайту
Центр естетичної медицини
Редизайн сайту
Команда
Над проєктами працюють...
Вікторія Сергієнко
дизайнер
Дмитро Труцько
SEO-спеціаліст
Олександр Сергієнко
тестувальник, контент-менеджер
Олена Троценюк
копірайтер

Чим відрізняється розробка дизайну для різних сайтів

Перш ніж приступати до розробки дизайну сайтів, варто розібратись: якими бувають ці самі сайти. Давайте коротко пройдемся по найбільш розповсюдженим.

Найбільш розповсюджені види сайтів для розробки веб дизайну

 1. Візитка. Дизайн цього сайту повинен бути максимально простим і зручним для користувача. На сайті-візитці повинно бути легко знайти всю необхідну інформацію про компанію, її послуги й переваги. 
 2. Промо-сайт. Такий сайт являє собою певний рекламний буклет. Його основне призначення — реклама. Тут доцільно використовувати анімацію, відео і аудіо, розміщувати відгуки клієнтів.
 3. Корпоративний сайт. Цей тип сайту має викликати довіру, приваблювати не лише клієнтів, а й партнерів для компанії. Тому для цього дизайну сайту дуже важлива якість.  
 4. Портал. Сайт, що дає відвідувачам максимальну користь. Заповнюючи бриф для сайту порталу, потрібно приділити увагу пропрацюванню блоків форумів і стрічки новин. 
 5. Інтернет-магазин. Тип сайту, для якого часто замовляють розробку веб дизайну. Інтернет-магазини мають бути функціональними, гарно відображатися на різних пристроях. І головне — яскрава, помітна кнопка замовлення й простота його оформлення. Важливо чітко вказувати контакти, адже клієнт повинен знати, де вас знайти. Потрібен йому самовивіз товару в Києві чи доставка в інше місто, все має бути виконано швидко і якісно.

Розробка дизайну сайту: ціна і строки виконання

Від чого залежить вартість розробки дизайну сайту? Є багато складників ціни, я виокремлюю декілька основних:

 • Складність робіт і необхідний функціонал
 • Кількість дизайнерів, задіяних у роботі над проектом
 • Кількість і специфіка контенту
 • Додаткові можливості

Але головне — це, звісно ж, час, який необхідний на розробку дизайну веб сайту. Саме це і визначає кінцеву вартість проекту. Але отримати дизайн сайту недорого — досить реальна задача.

Якщо казати про розробку дизайну сайту, вартість залежить ще й від досвіду виконавця. Але це вже точно не та характеристика, на якій варто заощаджувати. Адже здатність дизайнера аналізувати цільову аудиторію й орієнтуватися в бізнес-процесах компанії принесе вам приголомшуючий результат від подальшої роботи сайту.

Етапи розробки дизайну сайту

Робота над сайтом — складний і трудомісткий процес. Найважливіший із них — перший, я виношу його окремо, щоб акцентувати увагу клієнтів.

Перший етап: заповнення брифу на дизайн сайту

Це — найперший крок до взаємовигідної співпраці і чудового результату. Рекомендую для наглядності вказати в брифі приклади сайтів, які вам подобаються чи не подобаються. Так я швидше підберу підходящий вам варіант.

Наступні етапи розробки дизайну сайту

 1. Після роботи с брифом, дизайнер починає розробляти загальну концепцію сайту. До уваги береться все: кольорова гама, структура, шрифти та інше. 
 2. Далі на нас чекає розробка головної сторінки сайту. Вона — обличчя сайту, перше, що бачать ваші потенційні клієнти. Тому саме її пропрацьовуємо першочергово. 
 3. Після цього створюються всі інші сторінки сайту.

СКАЧАТИ БРИФ

Хочете стати власником упізнаваного сайту, який приносить прибуток?

Якщо так, то ми гарантовано знайдемо спільну мову. Розробка веб дизайну сайтів — моє улюблене заняття, якому я віддаюся цілком, аж поки не досягну ідеального результату. Телефонуйте — і переконайтеся в цьому самі.

Цвет фона
#000000
Підписка на Сайти