Перейти до основного вмісту

Редизайн

Навіщо потрібен редизайн? Тому що вдосконалення не має меж. Навіть якщо ваш сайт був створений грамотними спеціалістами з урахуванням останніх тенденцій, через деякий час він буде потребувати оновлення. Як швидко та якісно провести редизайн сайту, не розлякавши при цьому лояльних клієнтів? Читайте далі.
портфоліо
Мені є що показати...
Дизайн інтеренет-магазину кондиціонерів
Інтернет-магазини
Центр естетичної медицини
Редизайн сайту
Команда
Над проєктами працюють...
Вікторія Сергієнко
дизайнер
Дмитро Труцько
SEO-спеціаліст
Олександр Сергієнко
тестувальник, контент-менеджер
Олена Троценюк
копірайтер

Як визначити, чи потрібен вашому сайту редизайн?

На це запитання багато хто, мабуть, скаже: «Ні, а навіщо? Він же й так працює». Шкода вас засмучувати, але подібні фантазії часто призводять до неприємних наслідків. 

Адже для того, щоб приносити прибуток, будь-якому сайту мало просто «працювати», тобто функціонувати й справлятися з поставленими завданнями. Чи то ваш власний сайт-портфоліо, чи візитка на одну сторінку, чи великий інтернет-магазин — його потрібно вдосконалювати. В сучасному світі якщо ти не слідуєш новим тенденціям і не пливеш на гребні хвилі — про тебе забудуть практично відразу.

В яких випадках я рекомендую клієнтам провести редизайн сайту

  • Коли популярність сайту (відвідуваність, підписки, продажі) починає невідворотно спадати.
  • Коли навіть не професіоналу зрозуміло, що дизайн сайту морально застарів. Технічно він може чудово функціонувати. Але якщо у всіх до одного ваших конкурентів вже є нові фішечки, а ваш сайт на їхньому фоні виглядає дискетою 8” — це привід задуматися. 
  • Коли ви провели ребрендинг, змінили фірмовий стиль, додали нові послуги чи товари, замахнулися на нову цільову аудиторію и так далі. Якщо сайт не відображає компанію повною мірою — потрібно негайно його змінити. 
  • Якщо ваш сайт все ще не адаптований для мобільних пристроїв. Це обов’язкова умова, якщо ви бажаєте залишатися конкурентоспроможним в сучасному світі.

СКАЧАТИ БРИФ

Вищеназвані причини — вже вагомий аргумент зайнятися редизайном. Тому якщо ви почали замислюватися про таку необхідність — звертайтесь. Я допоможу вам визначитися, чи дійсно потрібен редизайн сайту, ознайомлю з прикладом брифу й запропоную різні варіанти покращення.

Як часто необхідно проводити редизайн сайту?

Зрозуміло, щодня оновлювати й переробляти сайт ніхто не буде. Але як мінімум раз в кілька років (а якщо бюджет дозволяє — то й частіше) залучайте спеціаліста, який визначить: потрібно щось міняти, чи ні.

Редизайн сайту: з чого почати й коли закінчити

В цілому, робота над редизайном сайту проходить без особливих ускладнень. Але є певні нюанси, про які потрібно обов’язково пам’ятати.

Що потрібно для редизайну сайту по прийнятній ціні

  1. Обов’язково опрацювати бриф і технічне завдання. Ми всього лиш робимо редизайн для сайту, навіщо знову потрібен бриф? Це питання ставлять клієнти, вже втомлені від постійного ретельного заповнення брифів. На жаль, тут без варіантів: якщо ви хочете якісно зробити редизайн сайту — складаєм технічне завдання і заповнюємо бриф. Це допоможе прибрати неактуальні елементи дизайну, додати новий функціонал і отримати максимальний ефект від співпраці. 
  2. Вносити такі пропозиції, які будуть відповідати стратегії розвитку компанії. Інакше доведеться займатися редизайном з завидною періодичністю. 
  3. Не змінюйте все зразу і радикально. Як мінімум, без відповідної аналітики й позитивних результатів бета-тестування вашими клієнтами.

Скільки коштує редизайн сайту: ціна роботи над помилками

Редизайн може бути різним, саме це і впливає на кінцеву вартість. Якщо потрібно просто зробити картинку більш трендовою — ціна за таку роботу буде одна. Якщо ж питання в комплексному пропрацюванні, з глобальним оновленням дизайну, контенту й функціоналу, вартість редизайну сайту, відповідно, зростає.

Де замовити редизайн сайту, і що для цього необхідно?

Якщо вам потрібен редизайн сайту в Києві чи будь-якому іншому місті — телефонуйте чи залиште заявку на сайті. Я зроблю все необхідне, щоб ваш сайт відповідав трендам, подобався користувачам і приносив прибуток вам.

Цвет фона
#000000
Підписка на Редизайн