Перейти до основного вмісту

Лендинги

Ціль лендингу — тісна взаємодія з потенційним клієнтом з першої ж секунди. Правильно розроблений дизайн landing-page здатний провести випадкового відвідувача сторінки крізь усі воронки продаж і підштовхнути натиснути заповітну червону кнопку. Як цього досягти? Я з задоволенням вам підкажу.
портфоліо
Мені є що показати...
Лендинг для агентства Томи Власової
Лендинги, сайти на конструкторах, адаптивний дизайн
JIMSHER
Інтернет-магазин для Alibaba
SI-Group
Дизайн лендингу
BONEX
Дизайн лендингу
StarAcademy
Лендинг на конструкторі
Bonuses Management
Дизайн лендингу
Команда
Над проєктами працюють...
Вікторія Сергієнко
дизайнер
Дмитро Труцько
SEO-спеціаліст
Олександр Сергієнко
тестувальник, контент-менеджер
Олена Троценюк
копірайтер

Головне правило дизайну лендингу, який буде продавати

Серед інших послуг я пропоную своїм клієнтам розробку лендингів, що продають. Як отримати оптимальний результат? «Краще менше, але краще» — ось основний принцип, який принесе landing-page успіх и прибуток. Для того, щоб лендинг був ефективним, при розробці я:

  • використовую не більше 2-3 шрифтів и кольорів
  • не зловживаю мілким шрифтом і курсивом — уже доведено, що це не викликає довіри у потенційних клієнтів

Дотримуючись цих нехитрих правил, вдається досягнути значних результатів. Але у кожного дизайнера, який працює над лендингами, є свої додаткові прийоми й хитрощі. Які? Особисто я завжди рекомендую звернути увагу ще й на такі нюанси:

  1. Веб дизайн лендинг пейдж повинен бути дуже містким і лаконічним. Навіть при поверхневому перегляді першої сторінки, не користуючись прокруткою, ваш потенційний клієнт повинен зацікавитись. А в ідеалі — ще й зателефонувати вам чи оформити замовлення. 
  2. Помітна кнопка покупки. Можливо, вам здасться це дивним, але на деяких сайтах її взагалі немає. А психологія покупця дуже проста, навіть трохи примітивна: немає заклику до дії — не буде й дії. Тому завжди перевіряйте, чи достатньо ви попрацювали над залучення уваги замовника.

Звичайно ж, це лиш мала частина з усього мого арсеналу для розробки landing-page. Звертайтеся, подумаємо разом, що буде максимально корисним для розвитку вашого бізнесу. 
До речі, у зв’язку з цим я хотіла б обговорити ще одне питання. Його досить часто ставлять мені клієнти, які зіткнулися з дизайном лендинг пейдж уперше.

Яка інформація знадобиться дизайнеру для розробки

Бриф — невід’ємна частина успішної розробки лендингу. Звісно, багато кому його заповнення здається нудним і необов’язковим. Але бриф на розробку дизайну — це перший крок у роботі над лендингом. 

Саме тому я приділяю детальному пропрацюванню брифу так багато уваги. Адже якщо на самому початку буде допущена неточність, вона вплине на фінальний дизайн landing-page. Ціна в цьому випадку теж зміниться, як і строки роботи над сторінкою. 

Створити правильний лендинг — кропітка робота. Адже всі елементи повинні знаходитися на своїх місцях, створюючи ідеальну воронку, рухаючись якою клієнт слідує по вказаному вами шляху.

Дизайн лендингу: ціна, якість та інші аспекти

Це питання, без сумніву, цікавить кожного, хто планує розробку власного сайта, який може й буде продавати: скільки коштує дизайн лендингу?

Від чого залежить вартість дизайну лендингу?

На деяких сайтах по розробці дизайну лендингу можна знайти вже готовий прайс. Але проблема в тому, що навскидку вартість такої роботи не вийде. Адже на фінальну вартість лендинг пейдж впливає багато складових.

Хочете лендинг дизайн, ціна якого буде виправдана прибутком?

Я з задоволенням допоможу вам зрозуміти, який дизайн landing-page якнайкраще відповідатиме потребам вашого бізнесу, і скільки це коштуватиме. Адже якщо відштовхуватися від конкретного дизайну лендингу, ціна буде більш точною. Мої клієнти не стикаються з ситуаціями, коли заявлена вартість робіт по факту стає вдвічі вищою.

СКАЧАТИ БРИФ

Як замовити розробку дизайну лендингу?

Звертайтесь, і разом ми розробимо не тільки гарний, а й функціональний лендинг, що забезпечить прибуток. 

Наостанок хочу сказати: офери, тригери й дескриптори — це й дійсно важливо. Ці аспекти потрібно розуміти й враховувати при розробці лендингу. Інакше він просто не буде працювати належним чином. Але найголовніше — це зробити сторінку легкою, зручною і зрозумілою користувачу. 

Хочете знати, як? Чекаю ваших заявок!

Цвет фона
#000000
Підписка на Лендинги