Перейти до основного вмісту

Інтернет-магазини

Правильний дизайн інтернет-магазину — один з ключових факторів, що впливають на продажі. Хочете отримувати більше прибутку? Без проблем. При розробці дизайну вашого інтернет-магазину я візьму до уваги не лише сучасні тенденції оформлення, а і сферу діяльності компанії, психологічні аспекти сприйняття та інше.
портфоліо
Мені є що показати...
Дизайн інтеренет-магазину кондиціонерів
Інтернет-магазини
Дизайн інтернет-магазину для спорту і активного відпочинку ActiveZone
Інтернет-магазини, адаптивний дизайн
ЕКО-продукт
Інтернет-магазин для Alibaba
JIMSHER
Інтернет-магазин для Alibaba
Panasonic
Дизайн інтернет-магазину
Premier Food
Інтернет-магазин для Alibaba
Команда
Над проєктами працюють...
Вікторія Сергієнко
дизайнер
Дмитро Труцько
SEO-спеціаліст
Олександр Сергієнко
тестувальник, контент-менеджер
Олена Троценюк
копірайтер

Скільки коштує дизайн інтернет-магазину?

Дуже актуальне запитання, особливо для тих, хто вперше замовляє цю послугу. 

Вартість послуг дизайнера може суттєво різнитися. Ціна розробки веб дизайну інтернет магазину залежить у першу чергу від затрат часу на його розробку. Та важливим є і вплив таких другорядних факторів:

  1. складності поставлених задач и необхідної стилістики сайту
  2. необхідності адаптації сайту для мобільних пристроїв
  3. досвіду дизайнера и кількості задіяних спеціалістів
  4. термінів роботи
  5. кількості сторінок інтернет-магазину
  6. відсутності/наявності прототипу и функціональності магазину

Чи дійсно дизайну інтернет-магазину потрібен креатив?

Цікавий факт: практично в кожному заповненому брифі на розробку дизайну інтернет магазину зустрічається одне й те ж саме побажання клієнта. Кре-а-тив-ність! Замовнику важливо, щоб кожен потенційний покупець, заходячи на сайт, був вражений креативом, незвичайними рішеннями кольору, нестандартними банерами і тому подібними елементами. Але чи насправді це так необхідно? Чи, може, немає потреби винаходити велосипед і проводити тестування нововведень на власних клієнтах? 

Від ступеню вишуканості дизайну інтернет магазину залежить тільки його ціна, й нічого більше. Навіть навпаки, останні спостереження експертів доводять, що нововведення й надлишок креативу погано впливають на продажі. Адже потенційний клієнт заходить на сайт не помилуватися креативом, а швидко здійснити покупку по звичному алгоритму.

Виходить, для успіху інтернет магазину дизайн не грає ролі?

Правильний дизайн безперечно важливий для інтернет-магазину, як і для будь-якого іншого сайту. Та надлишок оригінальних і кричущих складових відволікає покупця від його основної цілі — покупки. 

Тому я не втомлююсь повторювати: креатив чудово підходить для рекламних роликів, які претендують на нагороду фестивалю «Канські леви». А от для старих добрих інтернет-магазинів його значення переоцінене. Тому що кінцева ціль будь-якого креативу — вразити, здивувати і запам’ятатися. А ціль вашого магазину — гарно справлятися з продажами представлених товарів. І для цього потрібно користуватися вже іншими інструментами й техніками. Що плавно підводить нас до наступного питання.

Який дизайн інтернет-магазину найбільш ефективний?

Прибутковий інтернет-магазин, незалежно від сфери діяльності, обов’язково повинен бути:

  • Простим і зрозумілим. Якщо покупцю доведеться шукати кнопку «Купити» — бум! У вас більше немає покупця.
  • Інформативним. В описі товару не вказаний склад чи габарити? Не збільшується картинка? Бум! Немає покупця.
  • Функціональним. Неможливо скористуватися фільтром пошуку товарів по категоріям? Не приймаєте оплату картою і надаєте всього один варіант доставки? Бум! Ну, ви зрозуміли…
  • Адаптований для будь-яких пристроїв. Останнім часом це не просто важливо, а в обов’язковому порядку необхідно. Наприклад, згідно даним звітів Global Digital 2018, мобільні пристрої генерують більше трафіку, ніж всі інші разом узяті.

І цей список можна продовжити до безкінечності. Тому в конкурентній ніші інтернет-торгівлі довіряти створення свого сайту варто лише спеціалісту з досвідом. Адже без розуміння бізнес-процесів компанії і ретельного вивчення цільової аудиторії створити дійсно працюючий дизайн інтернет-магазину неможливо. Також не забуваємо приділити необхідну увагу контенту и SEO-просуванню сайту — без цього навіть найкращий дизайн буде марним.

Де замовити розробку дизайну інтернет-магазину?

У мене за плечами — більш ніж 7 років успішної співпраці з інтернет-магазинами різних напрямків. Тому сміливо рекомендую себе і як помічника для новачків, і як партнера для спеціалістів.

Скільки коштує розробка дизайну інтернет-магазину?

Ми разом заповнимо детальний бриф, обговоримо ціну й терміни, поговоримо про особливості вашого бізнесу. Тобто, зробимо все, щоб ваш інтернет магазин, не в останню чергу завдяки дизайну, зміг успішно виділитися серед конкурентів і запам’ятатися покупцям, а головне — приносив прибуток. 

Пишіть, телефонуйте, залишайте заявки!

Цвет фона
#000000
Підписка на Інтернет-магазини