Перейти до основного вмісту

Банера

Як за мить зацікавити потенційного клієнта? Стильний, інформативний банер, який легко запам’ятовується, — ось що допоможе заявити про будь-який товар чи послугу. Але як змусити поп-ап банер не дратувати, а інтригувати? Мій дизайнерський досвід до ваших послуг. Більш детально про види й формати банерів читайте нижче.
портфоліо
Мені є що показати...
Animation Go
Анімація постів
LeoMed
Банерна реклама
WomenHealth
Банерна реклама
Команда
Над проєктами працюють...
Вікторія Сергієнко
дизайнер
Дмитро Труцько
SEO-спеціаліст
Олександр Сергієнко
тестувальник, контент-менеджер
Олена Троценюк
копірайтер

Що потрібно знати про дизайн рекламного банера

Рекламний банер — надзвичайно ефективний і водночас економічний спосіб просування вашого сайту і послуг компанії. Він нагадує лаконічне рекламне оголошення, тому і створюватися повинен із урахуванням усіх особливостей сприйняття реклами. 

Обраний вами дизайнер повинен добре орієнтуватися в тонкощах і прийомах створення саме такого виду реклами. Також перед початком робіт потрібно оговорити, скільки коштує проект, і як довго він буде розроблятися. Так ви зможете точно розпланувати розміщення банера на рекламних майданчиках.

Яким повинен бути банер на сайт?

 • Приваблювати увагу, та водночас — не викликати надмірного роздратування.
 • Правильного формату.
 • Адаптований під необхідні рекламні майданчики.
 • Чітко транслювати необхідний рекламний посил.

Специфічні особливості роботи над дизайном банера

При розробці рекламних банерів необхідно бути обережним. Для цього є як мінімум три причини:

 • Щоб банер спрацював, він має бути яскравим і продавати. Та варто лише трохи перестаратись — і рекламний банер для сайту вже не буде викликати нічого, крім роздратування.
 • Рекламних банерів на різних сайтах дуже багато: середньостатичний користувач щодня взаємодіє з десятками, а то й сотнями. Тому потрібно враховувати упереджене ставлення клієнтів до такого виду реклами. І за жодних обставин його не погіршувати.
 • Ціна за банерну рекламу в Google і Яндекс формується за кожен перехід по банеру. Тому щоб не марнувати рекламний бюджет, банер повинен передавати точний заклик и приваблювати конкретну цільову аудиторію, а не просто кількість кліків.

Дизайн банера: як формується ціна

Щоб відповісти на запитання, скільки коштує дизайн банера на сайт, мені потрібно отримати від замовника максимальну кількість інформації. Наприклад, зрозуміти складність дизайну дизайну банера. Якою вона буває?

 1. Найпростіший. В цьому випадку замовник уже точно знає, що йому необхідно. Плюс до цього, він надає практично всю інформацію: і картинки, і текст.
 2. Наступний по складності —рекламний банер, для якого в клієнта є готові тексти. Дизайнер підбирає зображення, суміщає їх із текстом і проводить відповідну обробку
 3. Ну і звичайно розробка банера з нуля, повністю під ваш проект. 

Кінцева ціна дизайну банера залежить і від необхідного формату. Також велику роль відіграє те, потрібен клієнту анімований чи статичний банер. Але тут важливо не погнатися за трендовою анімацією, якщо вона вам по суті не потрібна. Якщо ваша ціль — вивчити реакцію цільової аудиторії, то достатньо буде і статичного банера. Він обійдеться вам втричі дешевше анімованого. А подальші експерименти по змінам тексту, зображення чи заклику на кнопці практично не зменшать ваш бюджет.

СКАЧАТИ БРИФ

Де замовити банер для сайту

Хочете, щоб рекламні банери для вашого сайту вирізнялися серед тисяч банерів конкурентів? Все можливо при правильному підході. Я пропоную вам співпрацю на дуже вигідних умовах. 

Замовити банер для сайту дуже просто. Зателефонуйте чи заповніть форму на сайті — й уже в найближчі дні я зможу розпочати виконувати ваше замовлення.

Основні етапи розробки банера: розставляєм акценти правильно

 1. Визначаємося з цілями. Потрібно чітко поставити одну єдину задачу. Що повинен робити банер: продавати, збирати інформацію, підвищувати обізнаність про компанію чи спонукати перейти по лінку?
 2. Розробляємо дизайн рекламного банера и формуємо концепцію. Вона має співпадати з загальною рекламною стратегією компанії. 
 3. Детальне пропрацювання всіх деталей банера, в тому числі й розкадровка, якщо це необхідно.
 4. Процес адаптації банера під різні рекламні майданчики, на яких він буде розміщений.

Як бачите, це складна й клопітка робота, яка вимагає уважності й вдумливого підходу. Тому ціна розробки якісного банера не може бути надто низькою без втрати якості.

Цвет фона
#8080ff
Підписка на Банера