Перейти до основного вмісту

Адаптивний дизайн

Чи знаєте ви, яка частка ваших клієнтів заходить на сайт з ноутбука чи ПК, а яка користується виключно смартфонами? Адаптивний дизайн — спосіб зробити так, щоб ваш сайт ідеально виглядав на екрані, з якого б пристрою ви його не проглядали. Хочете дізнатися більше?
портфоліо
Мені є що показати...
Дизайн сайту для кардіохірургії Heart Life Hospital
Сайти, Адаптивний дизайн
Дизайн інтеренет-магазину кондиціонерів
Інтернет-магазини
Дизайн інтернет-магазину для спорту і активного відпочинку ActiveZone
Інтернет-магазини, адаптивний дизайн
Лендинг для агентства Томи Власової
Лендинги, сайти на конструкторах, адаптивний дизайн
Сайт для академії біологічної медицини УАБМ
Сайти, адаптивний дизайн
SI-Group
Дизайн лендингу
Команда
Над проєктами працюють...
Вікторія Сергієнко
дизайнер
Дмитро Труцько
SEO-спеціаліст
Олександр Сергієнко
тестувальник, контент-менеджер
Олена Троценюк
копірайтер

Що таке адаптивний дизайн, і навіщо він потрібен

Поняття «адаптивний дизайн» з’явилося порівняно недавно. Навіщо він знадобився? Люди заходять в інтернет з різних пристроїв: не лише з комп’ютера чи ноутбука, а й зі смартфона і навіть з телевізора. Й очевидно, що один і той самий сайт буде відображатися на всіх цих пристроях по-різному.

Цю проблему вирішує адаптований дизайн. Він ураховує особливості кожного пристрою: не просто розтягується чи зменшується, а принципово інакше відображується на екрані. 

Ось як виглядає адаптований сайт:

  • одна колонка
  • менше блоків
  • просте та функціональне меню
  • більше прихованих елементів

Чому потрібно замовляти дизайн сайту під мобільні пристрої?

Якщо ваш сайт ще не адаптований для перегляду на мобільних пристроях — це потрібно вирішити негайно. Адже майбутнє належить тим сайтам, що будуть однаково добре виглядати на будь-яких пристроях. Причин цьому є багато, та основних дві:

  1. Конкуренція серед інтернет-магазинів і сайтів, що надають різні послуги, дуже значна. Настільки значна, що ваш потенційний покупець не буде шукати необхідну інформацію або чекати, поки завантажиться сторінка. Він піде на сайт, дизайн якого адаптований до його потреб. 
  2. З недавніх пір пошукова система розпізнає, що ви шукаєте інформацію саме з мобільного пристрою. І в такому випадку вона надає перевагу адаптованим сайтам. Що це означає? Якщо ваш сайт не адаптований для використання на мобільних пристроях, він просто може не відобразитись у стрічці. Взагалі.

Чи окупається вартість адаптивного дизайну сайту?

Це гарантовано дає переваги. Ви все ще роздумуєте: займатися адаптивним дизайном, чи залишити все, як є? Думаю, вас зацікавить наступна інформація:

  • В Україні мобільними пристроями для виходу в інтернет користується 18,7 млн осіб. Ця цифра постійно росте.
  • Як правило, з мобільних пристроїв заходять в інтернет найбільш активні та платоспроможні категорії населення.

Особливості розробки

Ще декілька років тому багато компаній навіть не підозрювали про адаптивний дизайн. Адже більшість відвідувачів сайтів заходили на них зі стаціонарних ПК. Але в наш час кількість мобільних пристроїв, які активно використовуються, невпинно зростає. Минулого року більш ніж половина клієнтів інтернет-магазинів заходили на сайти та здійснювали покупки за допомогою телефона чи планшета.

Чи потрібна вам розробка дизайну сайту під мобільні пристрої?

Ви можете самостійно відповісти на це питання. Просто зайдіть на свій сайт зі смартфона й подивіться: чи все відображається правильно? 

Якщо вам незручно продивлятися сторінки, шрифти з’їжджають, а картинку потрібно постійно збільшувати чи зменшувати — замовляйте адаптивний веб дизайн і починайте користуватися його перевагами. 

Та цей швидкий тест не є на 100% достовірним. Адже навіть коли сайт гарно відкривається на мобільному пристрої, він може погано відображатися в пошуку. Тому краще замовляти діагностику сайту спеціалісту.

СКАЧАТИ БРИФ

Від чого залежить ціна такого дизайну?

Різні варіанти адаптиву будуть коштувати по-різному. Адже для розробки можна використати один із запропонованих макетів. А можна й займатися створенням сайту з нуля, пристосовуючись під потреби клієнта. Тому назвати вартість такого сайту, навіть дуже приблизну, можна лише після уточнення всіх деталей.

Які варіанти адаптивного дизайну я пропоную?

Для замовлення залиште заявку, вказавши посилання на свій сайт або прикріпивши макети, — і я зв’яжусь із вами в зручний для вас час. Разом ми можемо обговорити всі питання, що вас цікавлять: ціну, терміни виконання, найбільш відповідну структуру. 

Телефонуйте, і вже в найближчий час ваш сайт видозміниться повністю!

Цвет фона
#000000
Підписка на Адаптивний дизайн