Перейти до основного вмісту

SI-Group

Для компанії SI-GROUP були розроблені Лендинг, сторінка «Каталог статтей» і макет самої статті. Ну і, звичайно ж, сторінки «404» і «Спасибі». Стриманий стиль не просто 100% попадає в обрану цільову аудиторію, але і дає лендингу додаткові переваги: легку адаптацію і швидке завантаження.

Фотографія багатоповерхового будинку
Фоновый цвет
#242a3a
Вкл
Вимкнено
Логотип
Фоновый цвет
#242a3a
Фоновый цвет
#242a3a
Вкл
Вимкнено

Компанія SI-GROUP працює в сфері енергоефективності з 2008 року

Основна мета SI-GROUP – знизити природні втрати тепла, зменшити споживання джерел енергії, скоротити витрати на ЖКП і зробити будівлі енергоефективними. Заходи з утеплення будинку (термомодернізації) дозволять зменшити споживання електроенергії та інших джерел тепла зі збереженням колишнього температурного режиму в приміщенні. До того ж енергоефективний будинок є одним із способів боротьби з ростом парникових газів і глобальним потеплінням на планеті.

Фоновый цвет
#242a3a
Фоновый цвет
#242a3a
Вкл
Вимкнено
Фоновый цвет
#1f2432
Вкл
Вимкнено
Список сторінок 1
Список сторінок 2
Список сторінок 3
Список сторінок 4
Фоновый цвет
#1f2432

ЛЕНДИНГ 1920РХ

Дизайн лендингу

КОЛЬОРИ ТА ШРИФТИ

Для розробки дизайну лендингу клієнт надав брендбук, на який я і орієнтувалася
при виборі кольорів і шрифтів.

Фоновый цвет
#242a3a
Фірмові кольори і шрифти

МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ 320РХ

Мобільна версія лендингу
Внутрішні сторінки сайту
Як вам дизайн?
Average: 5 (3 votes)
Фоновый цвет
#ffffff
Вкл
Вимкнено

Работаем с Викторией Сергиенко уже не первый год. За это время было разработано много разных проектов. Довольны ли мы нашим сотрудничеством? Однозначно Да! Каждая ваша работа - это качественное и современное решение с учетом трендов графического дизайна, и всегда в срок. Очень важно, что вы быстро улавливаете суть, пожелания и основные требования заказчика, с вами всегда приятно и легко коммуницировать. Наверное поэтому каждая реализованная задача практически всегда обходится без доработок и правок. Рекомендуем вас и будем в дальнейшем совместно воплощать наши идеи в успешно реализованные проекты.

Ксенія Пінчук
маркетолог