Перейти до основного вмісту

Анімовані пости і сторіс

За останні роки популярність анімації збільшилась в рази. В усьому світі відео контент активно витісняє аудіо, картинки та тексти, займаючи на даний момент більш ніж 80% всього інтернет-трафіку. Все ще думаєте, чи потрібна вам анімація постів фейсбук й інстаграм?
портфоліо
Мені є що показати...
Animation Go
Анімація постів
Команда
Над проєктами працюють...
Вікторія Сергієнко
дизайнер
Дмитро Труцько
SEO-спеціаліст
Олександр Сергієнко
тестувальник, контент-менеджер
Олена Троценюк
копірайтер

Навіщо використовувати анімацію в соцмережах?

Ви й самі, мабуть, помітили: користувачі будь-яких соцмереж проглядають стрічку мимохідь. Для того, щоб на вас і ваш продукт звернули увагу, потрібно чимось зацікавити, «зачіпити». Й ніщо не допоможе краще, ніж анімація. Використовуючи її можливості, ви зможете додати в стандартний пост логотип, текст, ефекти. Все це дозволить більш якісно подати інформацію і представити свій бренд.

Анімація постів — завдання для професійних дизайнерів

Чи дійсно це так? Всі без винятку активні користувачі соцмереж рано чи пізно запитують себе про це. Чи можна робити анімацію постів власними силами, чи краще довірити цю ювелірну справу професіоналам?

Пропоную розглянути обидва варіанти, щоби повною мірою оцінити всі переваги й недоліки.

Як зробити анімацію сторіс самостійно

Чи вийде самостійно зробити анімацію сторіс в Instagram чи фейсбук постів и обкладинки? Радійте: вийде, ще й як. Навіть якщо востаннє ви малювали на шкільних уроках, а фотошопом користуватися не вмієте ну взагалі. 

Існує багато спеціальних програм і додатків для допомоги користувачам соцмереж, які хочуть самостійно покращити свої сторінки й пости за допомогою анімації. Розібратися в них зможе навіть новачок. 

Наприклад, для Інстаграм можу порадити такі безкоштовні додатки:

  • Adobe Spark Post
  • PicPlayPost
  • Hypo Typo

А для анімації в Фейсбуці чудово підійдуть: 

  • Crello от Depositfotos (він, доречі, успішно використовується і для анімації в Instagram) 
  • GIF Animator
  • CoverCancas і багато інших

Професійна анімація інстаграм сторіс і постів в фейсбук

Якщо шаблонного оформлення и стандартних гіфок вам недостатньо — настав час звернутися до спеціалісті. Дизайнер зможе розробити для вас унікальні шаблони, правильно оформити сторінку, освіжити фірмовий стиль, додати анімований логотип.

Переваги співпраці з дизайнером по анімації в соцмережах

Професійна анімація постів у соцмережах — дуже вигідне вкладення в розвиток вашого бізнесу. І ось чому:

  1. Вірогідність того, що читач помітить ваш пост, листаючи стрічку, значно зростає. Більш того, користувачі зможуть навіть при поверховому перегляді ідентифікувати бренд, упізнавши його фірмовий стиль. 
  2. Хороший дизайнер допоможе правильно підібрати кольори, не переборщити зі спец ефектами, використовувати читабельний шрифт. 
  3. Анімація постів, розроблена дизайнером згідно індивідуального замовлення, завжди виглядає більш виграшно. Це працює на позитивний імідж бренду. При самостійному оформленні вам не вдасться досягнути такого рівня. 
  4. На креативні анімовані пости в соцмережах не просто звертають увагу, а й активно розшерюють. І ви отримуєте нових підписників.

Де замовити розробку анімації для Facebook й Instagram по адекватній ціні

У мене можна замовити як анімацію фейсбук постів, так і розробку анімованих постів інстаграм. Я працюю як із персональними, так і з бізнес-акаунтами, підбираючи кращі з можливих варіантів оформлення.

Якщо вам потрібно, щоб профіль був упізнаваним, а кількість підписників збільшувалася не по дням, а по годинам — звертайтесь, я з задоволенням допоможу.

Цвет фона
#000000
Підписка на Анімовані пости і сторіс