Перейти до основного вмісту

Лендинг для агентства Томи Власової

Сказати, що я скептично ставлюся до конструкторам сайтів — це нічого не сказати. Але! Отримала завдання від агентства по просуванню і веденню соцмереж і YouTube-каналів Томи Власової, створити Лендинг на Tilda, і глибоко зітхнувши взялася до роботи. Одне з головних переваг було те що клієнт знала, що саме їй потрібно і надала абсолютно всю інформацію необхідну для роботи. І так, що ж вийшло в результаті, дивимося нижче.

Мобільна версія лендингу

ДИЗАЙН ЛЕНДИНГУ

До цього завдання я підійшла дуже грунтовно. Всі блоки створені з нуля, ніяких шаблонів. Дизайн вибрала асиметричний, що підтримується нинішніми трендами. Ретельно опрацювала анімацію. В цілому робота зайняла 6 днів / 48 годин. З них більше половини часу витрачено на адаптацію. Лендинг протестований на ios і android мобільних пристроях, планшеті, ноутбуках і моніторах full-hd. Результат, говорить сам про себе.

Швидкість завантаження Лендінзі по сервісу PageSpeed Insights: 74 балів для мобільних і 95 балів для комп'ютерів.

Фоновый цвет
#121229
Вид всієї сторінки лендингу агентства
Фоновый цвет
#121229
Фоновый цвет
#121229
Вкл
Вимкнено

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЛЕНДИНГУ

Дизайн лендингу для агентства Томи Власової
Як вам дизайн?
Average: 4.5 (2 votes)
Фоновый цвет
#ffffff
Вкл
Вимкнено

Виктория Сергиенко разработала лендинг для моего агентства по продвижению медицинского бизнеса. У меня уже был лендинг, но сделан он был что называется «на коленке». Дизайна не было, вообще, никакого. Здесь же Виктория подошла творчески к выбору цветов и тонов, различных анимированных элементов.

Понравились также формы записи - ненавязчивые, при этом, есть все необходимое. Оригинально оформлены отзывы. Сложность была в том, то все они были разной длины. И как сделать так, чтобы все это гармонично смотрелось - было непонятно. Но Виктория расположила их особым образом - и теперь все они логично дополняют друг друга.

Большое спасибо за работу! И за лендинг. Надеюсь, он станет моей визитной карточкой и достойной презентацией для услуг агентства!

Тамара Власова
Керівник агентства Томи Власової
Фоновый цвет
#ffffff
Вкл
Вимкнено