Перейти до основного вмісту

Логотипи

Ніщо так не запам’ятовується клієнту, як вдалий логотип. Довіривши розробку логотипа професіоналу, ви робите вклад в довгострокове формування іміджу компанії. Адже тільки досвідчений дизайнер логотипів знає, де та тонка межа між креативністю і хаосом.
портфоліо
Мені є що показати...
Розробка брендбуку Caffein
Брендбук, фірмовий стиль
IT.Artel
Дизайн логотипу, брендбук, фірмовий стиль, презентація
B-Pro
Брендбук, фирменный стиль, логотип
Community
Дизайн логотипу
Логотип офтальмологічної клініки
Дизайн логотипу
Network
Дизайн логотипу
Команда
Над проєктами працюють...
Вікторія Сергієнко
дизайнер
Дмитро Труцько
SEO-спеціаліст
Олександр Сергієнко
тестувальник, контент-менеджер
Олена Троценюк
копірайтер

Чому розробка логотипа так важлива?

Логотип — це обличчя вашого бізнесу. Саме по логотипу вас будуть упізнавати клієнти. Тому потрібно постаратися, щоб створити його унікальним і впізнаваним. По-справжньому ефективний логотип повинен викликати стійкі асоціації з вашим бізнесом. 

Але тут головне не перестаратися. Всупереч бажанням відобразити в логотипі «всього й побільше», потрібно пам’ятати: один логотип — одна ідея і не більш ніж 2-4 кольори.

Розробка логотипа: ціна, етапи розробки, підводні течії

Перш ніж приступати до розробки логотипа, необхідно прояснити для себе деякі питання.

Які бувають логотипи?

Найбільш поширені види лого це:

 • Графічний. Це можуть бути зображення предметів, тварин, силуети, геометричні фігури — все, що підкреслить назву чи рід діяльності компанії.
 • Текстовий — коли назва компанії чи її слоган трансформуються в логотип. Розробка враховує такі нюанси, як колір, розмір і навіть правильний нахил шрифту.
 • Комбінований. Тут все просто: об’єднує елементи попередніх двох типів.

Потрібна допомога у виборі підходящого логотипа?

Якщо ви сумніваєтеся, який логотип краще підійде саме для вашого бізнесу й зацікавить потенційних клієнтів, — звертайтесь. Я завжди підкажу, що буде ефективнішим у вашій конкретній ситуації: мультиплікаційний персонаж, абстрактне зображення чи назва компанії в стилі «word mark».

СКАЧАТИ БРИФ

Етапи створення логотипа на замовлення

 1. Перший етап: заповнення брифу. Моя порада: не поспішайте. Якщо бриф на розробку логотипа займе у вас не півгодини, а декілька днів — нічого страшного. Головне на етапі розробки: чітко поставлені задачі. Тоді фінальний логотип, ціна его розробки й строки виконання задач вас обов’язково порадують. 
 2. Заповнивши бриф, потрібно детально пропрацювати концепцію. Можливо, на такому етапі знадобиться створити декілька варіантів логотипа. 
 3. Допрацювання і представлення клієнту кінцевого варіанта логотипа.

WOW-дизайн логотипа: ціна має значення?

Ну звісно ж так. Всі ми знаємо про безкоштовний сир і подвійні тарифи на скупість. Якісна робота, підкріплена досвідом і унікальними знаннями просто не може коштувати дешево. Але й коли вам пропонують розробку логотипа по ціні квартири в Києві – також не спішіть розлучатися з грошима.

Де краще замовити дизайн логотипа: у дизайнера-фрілансера чи в веб-студії?

Спочатку у вас з’являється перша думка про необхідність власного лого. За нею тут же виникає наступна: де замовити створення логотипа, і скільки це коштує.
 
Логотип замовити можна двома способами:

 • Агентство (креативне чи PR-агентство, студія дизайну, веб-студія).
 • Дизайнер-фрілансер.

В чому перевага розробки дизайну логотипа веб-студією?

Якщо ви вирішили замовити дизайн логотипа для свого бізнесу в веб-студії, то переваги очевидні:

 • Можливість роботи «під ключ». Дуже зручно, коли вам потрібен не тільки логотип, а й дизайн сайту чи розробка фірмового стилю компанії.
 • Комплексний підхід. Вам запропонують спеціалістів будь-якого профіля: дизайнери, копірайтери, маркетологи, PR-спеціалісти — всі вони радо попрацюють над вашим проектом, якщо знадобиться. І вам не доведеться займатися їх пошуками самостійно.  
 • Швидкість виконання завдання. Якщо строки обмежують вас настільки, що ціна логотипа не має значення, студія може задіяти для розробки логотипа одразу всіх штатних працівників.

Як замовити логотип дизайнеру-фрілансеру й отримати бажаний результат?

Це запитання я чула не лише від клієнтів, а й від друзів знайомих і навіть від сусідки Неоніли Петрівни. Відповідь проста: головне обрати свого дизайнера. Він повинен не тільки орієнтуватися в стилях и техніках створення ефектного лого, але й розуміти специфіку вашої компанії і сфери, в якій повинен процвітати ваш бізнес. Якщо ця умова виконується — кінцевий результат вийде нічим не гіршим, ніж у титулованих умільців із агентства. 

Ви напевно вже зрозуміли, що довірити таку складну роботу можна тільки відповідальному професіоналу. 

Я давно и успішно займаюсь розробкою логотипів у Києві й інших містах України. Тому зможу допомогти вам створити логотип, ціна якого буде повністю відповідати якості. 

Чекаю ваших заявок!

Цвет фона
#000000
Підписка на Логотипи