Перейти до основного вмісту

Дизайн презентацій

Презентації займають важливу роль в сучасному світі. Без них важко уявити собі розробку бізнес-плану, нового продукту, стратегії бренду. Як і взагалі будь-яку конференцію, семінар чи тренінг. Які існують види презентацій, де їх замовити і в яку ціну обійдеться розробка? Читайте далі, буде цікаво.
портфоліо
Мені є що показати...
IT.Artel
Дизайн логотипу, брендбук, фірмовий стиль, презентація
Команда
Над проєктами працюють...
Вікторія Сергієнко
дизайнер
Дмитро Труцько
SEO-спеціаліст
Олександр Сергієнко
тестувальник, контент-менеджер
Олена Троценюк
копірайтер

Види й типи презентацій

Які бувають презентації? Глобально їх можна поділити на дві групи: друковані й електронні. Другий вид користується набагато більшим попитом. Також вони поділяються на: 

  1. Презентації Power Point. Все вірно, не будемо забувати про стару добру презентацію Power Point. За її допомогою можна створити кістяк презентації і передати дизайнеру на доопрацювання й оформлення. Чи замовити дизайн презентації, що складається з різних шаблонів, а потім просто наповнити її самостійно. Переваги презентації в PowerPoint:
    • Таку презентацію легко редагувати самостійно. Ви зможете вносити необхідні правки в будь-який момент. 
    • Презентацію Power Point дуже просто зберегти в pdf-форматі, зручному для розсилки клієнтам.
  2. Презентації PDF. Також презентацію можна створити в будь-яких графічних редакторах, які не обмежують творчість. А потім зберегти все в один зручний pdf-формат, який однаково добре читається на всіх комп’ютерах.
  3. Анімовані презентації. У порівнянні з класичними PDF-ками, такі презентації виглядають дуже дорого. Тут тобі й анімація, і звукові ефекти, і відео. Адже представляючи масштабний проект, просто неможливо з’явитися на конференцію с банальною презентацією, наспіх зібраною секретарем в PowerPoint. Особливо якщо потрібно вигідно виділитися серед конкурентів.

Хто повинен займатися розробкою презентації?

Здавалося б, тема презентації обрана, всі матеріали готові, та що ж далі? Хто повинен займатися розробкою?

Вибір насправді невеликий. Довірити створення анімованої презентації можна:

  • собі
  • секретарю, маркетологу, колишньому сусіду по парті
  • дизайнеру

В перших двох випадках ви отримаєте плюс-мінус стандартну роботу. Більшість таких презентацій виходить досить-таки інформативними, й у цілому виглядають пристойно. Та є одне «але»: часто аматорські презентації виглядають шаблонними, погано структурованими, с недоліками в оформленні. Все це, звісно, не дуже приємно. Та безумовною перевагою буде те, що така презентація безкоштовна. Якщо, звісно, не враховувати величезних затрат часу. 

Дизайнеру ж потрібно буде оплатити його роботу. Але в результаті ви отримаєте більш якісний і ретельно опрацьований продукт. Навіть звичні друковані презентації можна подати зовсім по-іншому, додавши логотип або розробивши єдиний фірмовий стиль.

Порядок замовлення презентації

Тут нічого нового, мабуть, я вам не розкажу. Заповнюємо бриф, обговорюємо концепцію, збираємо всі необхідні матеріали (текст, зображення, логотип компанії, а якщо є — то і брендбук) — і приступаємо до праці. 

Вартість статичної презентації залежить виключно від кількості сторінок. А ось ціна розробки анімованої презентації залежить і від тривалості презентації, і від складності візуалізації.

СКАЧАТИ БРИФ

Чи можна замовити у мене розробку презентації?

Звісно, можна! Більш того: окрім розробки презентації в PowerPoint, я також створюю фірмові теми для презентацій. Навіщо вони потрібні? Щоб ви змогли, наприклад, завантажити його на свій комп’ютер, а потім за необхідності створювати сторінки в своєму фірмовому стилі. 

А, може, ви хочете більш оригінальне рішення? Супер! Я задоволенням розроблю для вас унікальну презентацію чи презентаційний відеоролик. Просто зателефонуйте чи напишіть мені через онлайн-форму сайту або в будь-якому месенджері, прикріпивши презентації, які вам подобаються, чи необхідні для роботи матеріали. Також можлива особиста зустріч у Києві. 

Звертайтеся, розпочнімо роботу над вашим проектом уже сьогодні!

Цвет фона
#000000
Підписка на Дизайн презентацій