Перейти до основного вмісту

Розробка дизайну упаковки кави «Caffein»

Створення сучасної упаковки — процес складний і тривалий, вимагає чимало знань і досвіду. Адже саме дизайн упаковки, яка буде продавати, в підсумку грає важливу роль для впізнаваності бренду, впливає на вибір покупця і, як підсумок, — на прибуток компанії. Тому завдання дизайнера упаковки: провести покупця від потенційної зацікавленості стильною упаковкою до здійснення покупки і формування в майбутньому лояльності до бренду.

Чудовий приклад упаковки кави — дизайн для бренду «Caffein», найбільшого постачальника якісної кави в Україні.

Дизайн упаковки 1 кг

ОСОБЛИВОСТІ УПАКОВКИ ДЛЯ КАВИ

Компанії було потрібно створити таку упаковку кави, яка безпосередньо не асоціюватися з напоєм - без зображення кавових зерен та іншої символіки. І, в той же час, ілюстрація упаковки повинна асоціюватися з брендом «Caffein», відрізнятися від конкурентів і транслювати насиченість, потужність і енергію напою.

Фоновый цвет
#ffffff
Фоновый цвет
#ffffff
Вкл
Вимкнено
Кращий дизайн упаковки для кави
Фоновый цвет
#ffffff
Вкл
Вимкнено

Для цього був розроблений стильний дизайн упаковки в чорному кольорі з графічним зображенням диких тварин, які мешкають на материках, що відіграють ключову роль у розвитку кавової індустрії:

1. Упаковка з зображенням слона: для 100% арабіки.
2. Упаковка з зображенням буйвола: для ексклюзивних кавових блендів.

Обидві упаковки розроблені в трьох варіантах розміру: 1кг, 350г і 250г.

Для економії витрат на виробництво упаковки була продумана додаткова деталь: наклейка з вказівкою назви купажу. Вона виконана на прозорому тлі, тому органічно виглядає в загальному дизайні упаковки. Яким чином такий дизайн допомагає економити? Упаковки друкуються масово, великими оптовими партіями, без зазначення кожної окремої назви. І вже при розфасовці кавових зерен пакувальник клеїть на неї наклейку з усією необхідною інформацією. Ця невелика, але дуже важлива деталь робить дизайн упаковки повністю універсальним. Наприклад, якщо компанія почне продавати новий бленд, їй не потрібно буде запускати у виробництво додаткову упаковку: досить просто віддрукувати потрібні наклейки.

Фоновый цвет
#ffffff
Фоновый цвет
#ffffff
Вкл
Вимкнено

ДИЗАЙН УПАКОВКИ, ЩО ПРОДАЄ: ТЕНДЕНЦІЇ ТА ТРЕНДИ

Краща упаковка — та, що допомагає відразу створити у покупця взаємозв'язок з брендом, відчути його преміальність, зацікавити і підштовхнути до здійснення покупки. І в цьому випадку вдалося на 100% досягти необхідного результату. Щоб замовити дизайн упаковки для вашого товару або розробити інші елементи фірмового стилю (логотип, брендбук і навіть інструкції та навчальні посібники по використанню продукта), звертайтеся за наступними контактами.

Фоновый цвет
#eeeeee
Сучасна упаковка кави 350г

ПРЕЗЕНТАЦІЯ УПАКОВКИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Фоновый цвет
#ffffff
Фоновый цвет
#ffffff
Вкл
Вимкнено

Рекомендаційний лист від керівника відділу маркетингу
ТОВ «Каффеін Груп»

Фоновый цвет
#ffffff
Як вам дизайн?
Average: 5 (3 votes)
Фоновый цвет
#ffffff
Вкл
Вимкнено